חוות דעת
מומחה קידום אתרים

גם אתם התייעצתם עם מומחה קידום אתרים בגוגל?

השקעתם ככל יכולתכם באתר אינטרנט מעולה עבור העסק שלכם והתאכזבתם ? חיכיתם כמה חודשים כי חשבתם שלוקח זמן להטמיע את השינויים בגוגל ואוטוטו… כבר תראו את הפלא קורה ואת האתר שלכם מגיע אל המקום הראשון בגוגל וזה לא קרה…?

אם כשמחפשים את השירות שלכם מוצאים את האתר רק בעמוד השלישי של גוגל או אפילו הרבה יותר מאחור, אם גם אתם פניתם אל המומחה לקידום אתרים עמו עבדתם, הוכחתם לו באופן ברור את המפלה, אבל הוא לא נתן לכם מענה וטען כי עשה כל מה שאפשר?

ללא ספק מדובר במפלה כואבת, באכזבה רבה, ובתסכול גדול מאוד.

אז מה עושים עכשיו?

אל תוותרו על קידום העסק שהשקעתם בו רבות, פנו למומחה קידום אתרים ובקשו חוות דעת שניה.

איש מקצוע כזה ייתן לכם חוות דעת של מומחה לקידום אתרים, ויכין עבורכם מסמך מפורט הכולל את מצב ה-seo שקיים כעת באתר שלכם. מסמך כזה יכלול בתוכו פירוט של כל השגיאות אשר נעשו באתר שלכם עד כה, ואשר מנעו מן האתר שלכם להיות מקודם כפי שציפיתם מראש, אך גם ילמד אתכם איך אפשר להביא לתיקון של השגיאות הללו ולהביא את האתר כמו שציפיתם מראש אל המקום הראשון בגוגל.

מומחי חוות דעת שניה לקידום אתרים הינם בעלי הבנה עמוקה ונסיון רב בתחומי קידום אתרים ובכל מה שקשור לכך, והם מכירים את מנועי החיפוש השונים ואת האלגוריתם על פיהם עובדים מנועי החיפש. מומחים אלה ינתחו עבורכם פעילות קיימת של אתרי אינטרנט, יכתבו עבורכם חוות דעת על המצב הקיים של seo באתר, ויתנו המלצות להמשך עבודה בתחומי seo. 

מתי תדעו שצריך לפנות לחוות דעת שניה ממומחה קידום אתרים?

  • כאשר נחשפתם לתביעות בנושאים של קידום אתרים. תחום זה לא ברור לרוב חלקי הציבור, ובשל כך מוגשות תביעות רבות בנושא זה. במקרים של תביעות מחויבים שני הצדדים להגיש לבית המשפט חוות דעת מומחה בתחום, אשר תסייע לשופטים במתן של פסקי הדין.
  • כאשר אתם לא בטוחים שמצב ה-seo של האתר שלכם הוא מצוין כמו שציפיתם שיקרה- אל תהססו, ופנו לקבל חוות דעת בתחום, שתסייע לכם להחליט האם יש צורך בהתערבות ובשינוי.
  • כאשר האתר שלכם אינו מניב תוצאות כפי שציפיתם. אם האתר אינו מביא לכם הזמנות ומכירות, או אינו מביא אותן בכמות שציפיתם ואינכם מבינים מדוע- כנראה שהלקוחות שצריכים את השירות שלכם לא רואים בגוגל את האתר שלכם… פנו לקבל חוות דעת מהמומחים בתחום, שתסייע לכם להבין איך נכון לכם להתקדם.
  • כאשר אתם מקבלים הצעה לרכישת דומיין של אתר, ואינכם בטוחים שהמחיר שקיבלתם מצדיק את עצמו. כיום ישנם לא מעט אתרים המוצעים למכירה על ידי בוני אתרים ומומחי seo. לאתרים ישנן רמות שונות, ולכל אתר דירוג משלו בגוגל. כאשר תהיה בידכם חוות דעת ממומחה קידום אתרים בגוגל, היודע להעריך את שוויו האמיתי של האתר- תגיעו למשא ומתן בתחום עם ידע רב הנדרש לכם על מנת לנהל אותו נכון בהתאם לאינטרסים שלכם, כולל מידע על האתר עצמו, ועם הבנה האם המחירים המבוקשים הם מתאימים ורלוונטיים.

המומחים של חוות דעת שניה

בין המומחים של חוות דעת שניה ישנם גם מומחים המתאימים בדיוק לצורך שלכם: מומחה קידום אתרים בגוגל, יועץ שיווק, יועץ seo, ועוד.

מומחי מכון חוות דעת שניה הם מן השורה הראשונה של המומחים והמקצועיים בארץ בתחומם, המגישים על פי תקנות סדר הדין האזרחי חוות דעת מומחה בהתאם לחוק. אלה הם מומחים בלתי תלויים שאינם קשורים לגורמים אינטרסנטיים שונים, ואינם ממומנים על ידי גופים בעלי אינטרסים. הזמנה של מומחים מחוות דעת שניה מאפשרת לכם להיות שקטים ובטוחים כי חוות דעת מומחה שקיבלתם היא אמינה ואובייקטיבית, ותוכלו לתכנן על פיה את הצעדים הבאים שלכם מתוך רוגע ושקט נפשי.

המומחים של חוות דעת שניה הם אנשי מקצוע מן הבולטים שבתחומם, אשר פעלו שנים רבות בתחומי המקצוע, ומכירים היטב את השטח על כל מורכבויותיו. כל אחד מהם נבחר בהתאם למקצועיות מוכחת במשך שנים בתחום פעילותו. מומחים אלה מתגייסים על מנת לסייע לכם בחוות דעת מומחה הנדרשות בתחומי שיווק, קידום אתרים ו-seo.