חוות דעת טכנולוגית

חוות דעת טכנולוגית, מצריכה ניסיון, מומחיות וידע רב תחומי נרחב, הכולל ידע באינטרנט, ידע במערכות מידע, ידע בתקשורת נתונים, ידע בתכנות, ידע במסדי נתונים, ידע בתשתיות, ידע בניתוח מערכות, ידע באיפיון וידע נרחב בניהול פרויקטים.

מומחי הטכנולוגיה של המרכז הישראלי למתן חוות דעת מומחה, הינם ותיקים ומעורים בשוק הטכנולוגיה, המחשבים והתקשורת בישראל.

צוות המרכז, כולל מהנדסים, מתכנתים, מנתחי מערכות ומומחים טכנולוגים מהשורה הראשונה עם ניסיון רב בהפקת חוות דעת טכנולוגיות בתחומים מגוונים.

במרכז הישראלי למתן חוות דעת מומחה אנו מתמודדים עם בעיות של בניית אתרים לא בהתאם לתקנים מקובלים, פשעי מחשב, מירמה טכנולוגית, פיתוח מוצר, בדיקות מוצר, כתיבת קוד אופטימלית, ביצועים כושלים של מערכות טכנולוגיות בכלל ומערכות תוכנה בפרט, 

עד היום ביצענו עשרות חוות דעת עבור זרועות הביטחון, הפרקליטות, חברות האשראי, גופים מסחריים ועוד.

חוות דעת טכנולוגית מוצלחת, מהווה את אבן הבסיס בהרבה מחלוקות משפטיות ובדרך כלל על פיה, יפסוק בית המשפט את דברו. רוב ציבור כבוד השופטים, אינו מבין לעומק, אינו שולט בנושאים טכנולוגים מורכבים ואינו מסוגל להתמודד לבדו עם תיקים, שבלב ליבם עומדת נקודה טכנולוגית כזו או אחרת.  לכן בית המשפט חייב להסמך על חוות דעת של מומחה טכנולוגי שידע להציג את העובדות הטכנולוגיות, בצורה נהירה וקלה להבנה לכל בר דעת, גם אם הוא ללא רקע טכנולוגי שהוא.

מומחי המרכז הישראלי לחוות דעת מומחה, מנוסים בהפקת חוות דעת טכנולוגיות מקצועיות, המציפות בצורה ברורה וחד משמעית את הנקודות בהן הם התבקשו לחוות את דעתם. הן כחוות דעת מטעם ההגנה כחלק מכתב ההגנה, או כחוות מטעם התביעה המצורפת מראש כנספח מרכזי לכתב התביעה עצמו.

עלות חוות הדעת הטכנולוגית שהמומחים שלנו מפיקים, מתגמדת לעומת התועלת הרבה שהיא מביאה להליך המשפטי בה היא תומכת. לעיתים קרובות ובמקרים רבים, חוות הדעת הטכנולוגית שלנו, מהווה את קו התביעה או ההגנה העיקרים בתיק הרלוונטי.

המומחים הטכנולוגיים של המרכז הישראלי לחוות דעת מומחה, כותבים את חוות דעתם המקצועיות, באופן אוביקטיבי וללא כל משוא פנים, כשלנגד עיניהם עומדות העובדות והאמת הטכנולוגית. כפי שנראות להם.

סגור לתגובות.